044 337 60 74

Керівник відділення

Керівник відділення

Керівник відділення

05.01.2019

До Ваших обов'язків буде входити:

 Запуск офісу в новому регіоні; Розробка плану продажів і забезпечення його виконання; Координація діяльності, підбір, розвиток, навчання та мотивація нових співробітників; Збільшення ефективності роботи існуючих каналів продажів; Робота з різними джерелами з розміщення реклами; Моніторинг прибутковості відділення; Оцінка платоспроможності клієнтів; Розвиток клієнтської бази; Постановка завдань і контроль виконання;

Ми цінуємо кожного співробітника тому гарантуємо:

  • Офіційне працевлаштування
  • Графік роботи с 9:00 до 18:00 пн-пт.
  • Фіксована ставка+бонуси
  • Дружній колектив
  • Навчання, постійний розвиток, кар’єрне та фінансове зростання

Ми чекаємо від Вас:

Неповна вища, вища освіта; Обов'язковий досвід роботи в напрямках споживчого кредитування; Комунікабельність, навички ведення переговорів; Уміння працювати з цифрами і документами; Аналітичний склад розуму; Стресостійкість; Високий рівень самоорганізації, орієнтованості на результат; Ініціативність, уважність, відповідальність.

З нетерпінням чекаємо на Ваше резюме!
Вкажіть посаду, на яку Ви претендуєте

Робота в Premium Credit

Про перспективну фінансову роботу мріє кожен, хто працював у цій сфері. Бізнес-аналітика, фінансові менеджери, кредитори, ризик-менеджери – це список основних професій, які задіяні у професійній діяльності фінансової компанії.

Premium credit пропонує кожному спеціалісту цієї сфері престижну роботу, пов’язану із видачею кредитів, оформленням різних операцій, визначенням перспективних клієнтів. Додатково ми шукаємо професіоналів у сфері повернення кредитних коштів (боргів), аналітиків.

Переваги нашої компанії

Що пропонує наша компанія:

  • Престижна робота з оффлайн та онлайн кредитами та фінансами з подальшим кар`єрним зростанням
  • Просторий офіс, який знаходиться в центрі міста біля зупинок громадського транспорту;
  • Позитивну та молоду команду, яка завжди готова допомогти у вирішенні того чи іншого питання;
  • Графік роботи, який дозволить не тільки паралельно займатися фітнесом та проводити багато часу з родиною, але і додатково навчатися у будь-якому навчальному закладі.

На даний момент ми шукаємо спеціалістів з кредитування, кредиторів, експертів з кредитів і аналітиків, керівників відділу у Києві, Дніпрі та в інших регіонах України. Якщо вам потрібна престижна робота з високої заробітною платою, надсилайте Ваше резюме, будемо раді бачити Вас в нашій команді. Спеціаліст з персоналу відразу проконсультує вас відносно подальших дій, контактів для відправки резюме.