044 337 60 74

Спеціаліст по роботі з проблемною заборгованістю

Спеціаліст по роботі з проблемною заборгованістю

Спеціаліст по роботі з проблемною заборгованістю

24.03.2020

До Ваших обов'язків буде входити:
Виконання комплексних процедур перевірки фізичної особи: Перевірка правильності та повноти заповнення кредитних анкет; Перевірка справжності наданих клієнтом документів; Перевірка кредитної історії клієнта; Перевірка клієнта в базах даних; Спілкування з клієнтами в телефонному режимі, перевірка достовірності наданої інформації; Перевірка і підтвердження контактних даних клієнтів; Оцінка благонадійності клієнта; Виявлення шахрайства;
 
 
Ми гарантуємо:
Офіційне працевлаштування;
Графік роботи с 9:00 до 18:00 пн-пт.;
робота в комфортному офісі в 2 хвилинах ходьби від станції метро "Позняки";
можливість професійного та кар'єрного зростання.
 
З нетерпінням чекаємо на Ваше резюме!
Вкажіть посаду, на яку Ви претендуєте
 
 

Робота в Premium Credit

Про перспективну фінансову роботу мріє кожен, хто працював у цій сфері. Бізнес-аналітика, фінансові менеджери, кредитори, ризик-менеджери – це список основних професій, які задіяні у професійній діяльності фінансової компанії.

Premium credit пропонує кожному спеціалісту цієї сфері престижну роботу, пов’язану із видачею кредитів, оформленням різних операцій, визначенням перспективних клієнтів. Додатково ми шукаємо професіоналів у сфері повернення кредитних коштів (боргів), аналітиків.

Переваги нашої компанії

Що пропонує наша компанія:

  • Престижна робота з оффлайн та онлайн кредитами та фінансами з подальшим кар`єрним зростанням
  • Просторий офіс, який знаходиться в центрі міста біля зупинок громадського транспорту;
  • Позитивну та молоду команду, яка завжди готова допомогти у вирішенні того чи іншого питання;
  • Графік роботи, який дозволить не тільки паралельно займатися фітнесом та проводити багато часу з родиною, але і додатково навчатися у будь-якому навчальному закладі.

На даний момент ми шукаємо спеціалістів з кредитування, кредиторів, експертів з кредитів і аналітиків, керівників відділу у Києві, Дніпрі та в інших регіонах України. Якщо вам потрібна престижна робота з високої заробітною платою, надсилайте Ваше резюме, будемо раді бачити Вас в нашій команді. Спеціаліст з персоналу відразу проконсультує вас відносно подальших дій, контактів для відправки резюме.