044 337 60 74

Отримати кредит

Заявка на отримання кредиту

Якщо Ви не вирішили яку взяти суму кредиту, або який обрати термін погашення, просто залишіть заявку, а наш менеджер зв’яжеться з Вами.
Invalid Input
Invalid InputСтать
Invalid InputПрізвище*
Invalid InputІм'я*
Invalid InputПо батькові
Invalid InputТелефон*
Invalid InputЕлектронна пошта
Invalid InputДата народження*
Invalid InputСпосіб отримання*
Invalid InputМісто
Invalid InputІПН
Invalid InputПромокод
Invalid Input

Якщо гроші потрібні негайно – звернись до Рremium credit

В житті часто буває так, що гроші на будь-які потреби знадобилися раптово, а їх не вистачає. У таких випадках на допомогу може прийти така зручна послуга, як миттєвий онлайн кредит на карту. За допомогою такого швидкого займу можна придбати вкрай необхідну річ на дуже вигідних умовах, які пропонують тільки сьогодні чи розплатитися з невідкладним боргом, чи просто добре відпочити, щоб життя не здавалося надто буденним.

Як отримати кредит на карту від фінансової організації Premium credit

Якщо Ви звернулися по допомогу до даної фінансової організації вперше, то розмір позики не перевищить трьох з половиною тисяч гривень. Надалі розмір позики може бути дуже суттєво підвищено – він може скласти до п’ятнадцяти тисяч гривень. З клієнтом зразу обговорюються умови виплати заборгованості. Він може обрати один з трьох варіантів внесення платежів з метою погашення позики:

  • один раз на тиждень;
  • один раз на два тижні;
  • один раз на місяць 

Коли буде з’ясовано всі питання, з якими пов'язаний мікро кредит, то підписується угода, за якою відбувається миттєве перерахування обумовленої грошової суми на названий клієнтом номер кредитної карти українського банку.